TASARIM ORTAKLIĞI

Hayatımızı  yaşamamızı kolaylaştırıcak  metal  tasarımlerınızı bize gönderin  , Uygun görülen  tasarımınızın  hayata geçirilmesine ve imalatında destek olalım  . Sayfamızda ürünü satışa sunalım ,  her satılan ürün bedelinden %10  size  tasarım destek pirimi ödeyelim  ve 4. Satışile birlikte 5. Ürünü size  hediye edelim.

Bunun için   TASARIM ORTAKLIĞI   formunu doldurup bize gönderiniz.  Biz sizi arıyalım.

 

REKLAM ORTAKLIĞI

Sosyal çevrenizde  ürünlerimizin ve  faaliyetlerimizin   reklam ,tanıtım ve  bilgilendirme çalışmalarını yürütün  , Ürünlerimizin daha geniş kitlelere yaygınlaştırın.  Bilginiz dahilinde , talep ve  şiparişleri doğrultusunda  müşterilerimize ulaşan her ürün bedeli  için  ,% 3  bireysel reklam primi kazanın. Dilerseniz bu primleriniz ile  magazamızdan  ürün alışverişinde kullanabilirsiniz.

Bunun için   REKLAM ORTAKLIĞI formunu doldurup bize gönderiniz.  Biz sizi arıyalım.

 

SATIŞ VE MONTAJ ORTAKLIĞI

Faaliyet alanınınız  ,müşteri potansiyeliniz ve montaj ekibiniz   ürünlerimizin  İZMİR dışı  tüm illerde  şatışı ve montajını yapabilirsiniz. Firmamız  imalata  odaklı çalışmalarımız  diğer illerde  satış ve montaj destegi vererek  devam eden  işleriniz yanında  yeni faaliyet alanı yaratabilirsiniz.

Bunun için   SATIŞ VE MONTAJ ORTAKLIĞI  formunu doldurup bize gönderiniz.  Biz sizi arıyalım.