Optimal Metal'i Daha Yakından Tanıyın !

Optimal MetalFirmamız Hakkında

Firmamız özel arge tasarım projelendirme ve makine yedek parça imalatı yapmaktadır.

Pazar Hedefi

Hedefimiz, nitelikli iş gücü ve ileri teknoloji ürünü makine ve teçhizatla rekabetin en üst düzeyde yaşandığı, kalitenin ve güvenilirliğin vazgeçilmez kılındığı, ulusal ve uluslararası pazarlarda kendimize iyi bir yer edinmektir. Bunu başaracak güce, bilgi ve beceriye sahip olduğumuz inancındayız.

Büyüme Hedefi

İstikrarlı büyüme hedefi ışığında çağın gerektirdiği teknolojik gelişmelere uyum sağlayıp ihtiyaç duyduğu yatırımları gerçekleştirerek, ekip çalışması içerisinde üretimlerini seri biçimde yaparak rekabet gücünü arttırıp, hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Müşteri odaklı ve esnek üretim anlayışıyla kaliteden de taviz vermeyerek deneyimli ve bilgili personeli ile arge tasarım imalat ve montajı kapsayan her türlü makine ekipman metal parça üretimini gerçekleştirmektedir.

Eğitimli Personel

Firmamızın bünyesinde çizim ve tasarım destekli ve projeli üretimler, parça imalatları profesyonel ve eğitimli çalışanlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Öncelikle çalışanlarımızın güvenliğini sağlamakla birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda siz müşterilerimize en iyiyi verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Kaliteli İmalat

Başarılı çalışmalara imza atan firmamız, her geçen gün kalitesini arttırarak büyümeye devam etmektedir. Siz müşterilerimize kaliteli ve temiz işçilikle birlikte, istemiş olduğunuz ürünleri zamanında teslim ederek memnun kalmanız sağlanmaktadır.

Yılların Verdiği Tecrübe

Firmamızın genç olmasına rağmen, kadrosunun yaklaşık 25 yıllık sanayi tecrübesi, üretim bilgisi ve çeşitli kalite-güvence sistemleriyle çalışmış olmaları firmanın kısa sürede önemli işler başaracağının güçlü göstergesidir.

OPTIMAL-METAL-SON11-A4-1448x2048edit
4 klima motoru koruma

Vizyonumuz

Optimal Metal, Kaliteli ve güvenilir çalışmayı esas alarak, alanında profesyonel ve disiplinli personeli ile, uluslararası kalite standartlarında arge, tasarım imalat ve proje yönetimi ile yurt içi ve yurtdışında sektöre ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Optimal Metal, Bütünlük duygusuyla ticari ve sosyal ilişkilerine değer veren, karşılıklı güveni ön planda tutan, kaynaklarını doğru kullanarak kendi ve uluslararası değerler doğrultusunda ülkemizi ve firmamızı en iyi şekilde temsil etmektir.

6 klima gizleme muhafaza

Teklif almak için bizimle iletişime geçin !